دریا نوردی – راه حل های ساینده برای کشتی ها و قایق های تفریحی

با همراهی مرکز ویژه ما برای صنایع دریایی، ما در سیا ابرسیوز، متخصصین شما در فرایندهای مربوط به فیبرهای ترکیبی هستیم، که در هر زمان که قطعه ای با اجزائی استثنائی و با ترکیبی ویژه مورد نیاز است به کار می روند.

ملزومات موادی که در ساخت کشتی ها و انواع قایق ها به کار میروند، موضوع تغییرات فناوری هستند و هیچ حد و مرزی نمی شناسند. نه تنها سازندگان قطعات این صنعت می بایست که بالا ترین سطح انتظارات را برآورده کنند، بلکه کل این صنعت همواره با چالش های جدید روبروست.

با کمک ساینده های ویزه سیا که برای صنایع دریایی طراحی شده اند، ما پرداخت بی نقص سطوح را تضمین می کنیم. مواد ترکیبی فیبر سبک تر، مستحکم تر، انعطاف پذیر تر، دقیق تر، ایمن تر و اقتصادی ترند و به اولین انتخاب در صنعت مدرن کشتی سازی تبدیل شده اند.

کاربرد های بالقوه فیبرهای ترکیبی بسیار گسترده است و پیوسته به خاطر بهینگی مصرف انرژی و سبک وزن بودنشان نسبت به مواد دیگر، در حال گسترش می باشد. پرداخت نهایی سطوح بدان گونه که محصولات ساینده استفاده میشدند، اصلی ترین عامل تعیین کننده برای میزان کاربردی بودن اجزا هستند. لبه ها برش میخورند و یا براده برداری می شوند و سطوح سناباده کاری وی شوند. این موضوع زمینه ساز بنیادی ایده آل برای خطوط نیرو، کاربردی سازی، پرداخت نهایی، پوشش و ظاهر نهایی کشتی هاست. در ادامه باید گفت که فیبر های ترکیبی در برابر آب و هوا پوسیدگی و تجزیه بسیار با دوام هستند و در این صنعت نسبت به چوب و فلز بسیار بهترند.

مزایای فیبر های ترکیبی با فرایند سنباده کاری ویژه و مطلوب، وابسته به شرایط مورد نیاز- انعطاف پذیری و یا استحکام، به خوبی تکمیل میشود. آنها به صرفه تر از مواد دیگرند، در طراحی قابلیت تطبیق بالایی دارند، حالت ارتجاعی پویا، ضریب انبساط پایین، مواد اولیه خوب، میزان سرمایه مورد نیاز پایین و آسانتر تعمیر می شوند.