توربین ها – راه حل های ساینده برای پره ها، مهر و موم و خانه سازی

با مرکز ویژه و برتر ما در صنعت توربین سازی، ما در سیا ابرسیوز، متخصصین شما در زمینه ترمیم سطوح تیغه ها و پره ها و دیگر قطعات توربین ها به انضمام مهر و موم ها و خانه سازی از اجرا تا تعمیر.

ما در زمینه تولید و ساخت ساینده های انعطاف پذیر که بطور ویژه برای نیازهای بخصوص صنایع توربین سازی سالها تجربه داریم.

تیغه های فن، تیغه های کمپرسور، تیغه ها و پره ها، تیتانیوم، آلیاژهای خاص و استیل ضد زنگ – پهنه وسیعی از تیغه ها و فلزات مستحکم مورد استفاده در موتور های هواپیما و توربین های گازی ایستا – و همینطور به مورد چند زمینه متفاوت از پرداخت سطوح هم می توان اشاره کرد. یک پرداخت بی نقص نهایی نیازمند چند مرحله کار شامل پاکسازی، همسان سازی، پولیش کار و گرد سازی لبه هاست. این مسئله اطمینان میدهد که موتور هواپیما و یا منبع نیروی آن حتی در شرایط سخت، بی نقص عمل می کند.

آلیاژهای خاص، به طور ویژه، اکثرا اولین انتخاب برای ساخت قطعات با عملکرد بالا مانند توربین نیروگاه ها، موتور هواپیما و یا توربو شارژر ها هستند. آنها می توانند در برابر حرارت بسیار بالا و تنش های شدید مکانیکی مقاومت کنند. آلیازهای خاص از دشوارترین مواد برای کار هستند. ماشین های برش و ساینده ها در زمینه آلیازهای خاص محدودیت های خودسان را دارند – متاسفانه تنش بسیار شدید عمر مفید قطعات را کاهش می دهد.

سطح بالای انتظار از هر یک از قطعات توربین ها گویای نیاز به ساینده هاییست که برای تامین نهایت تاثیر گذاری و دوام طراحی شده اند. سیا ابرسیوز راه حل های ویژه ای برای ترمیم سطح دقیق قالب ها در نظر گرفته است. با بازه ساینده های پوششی ما، کاربران صنعت توربین سازی می توانند از پرداختی عالی با ظرافت سوییسی، اطمینان داشته باشند.