چوب – از چوب محکم تا مواد سطحی محکم

چوب بالاترین کیفیت حیات را ارائه می دهد. هرچند، این درست کردن سطح است که رنگ رسا، تضاد رنگ قابل توجه، دانه شگفت آور و شخصیت منحصر به فرد چوب یا لاک را نمایان می کند.

ساینده های سیا طیف وسیعی از محصولات برای درست کردن سطح از چوب محکم، فرآورده های چوبی، مواد سطح محکم، رنگ و لاک در مبلمان و طراحی داخلی، آشپزخانه و تجهیزات دکوراسیون، بازسازی و نوسازی، و همچنین در تجارت نقاشی را پوشش می دهد

با شکل های مختلف ساینده – اعم از دیسک، گسترده و تسمه متقاطع به سنباده بلوک در اشکال و سختی های مختلف. ما برای تامین تمام نیازهای کاربر در امر کیفیت سطح، طول عمر و بار مکانیکی و در اکثر موارد، حتی بیش ازاین تلاش می کنیم.

برای تمامی ابزارها

اندازه گیری و کالیبراسیون، سنباده پایین، حذف، کلید زنی، سنباده متوسط،سنباده نرم، سنباده نهایی، آماده سازی برای پرداخت، سنباده درشت و مشخصات سنباده کاری

برای تمامی انواع چوب
برای چوب های جنگلی، چوب حاوی روغن یا رزین و چوب نرم و همچنین چوب محکم و روکش

تفاوت ها: چوب سخت به دلیل ماهیت فیبر و ساختار عروقی نزدیک چوبی سخت و سنگین است. نرخ آهسته رشد آن باعث می شود چوب متراکم و سخت و در نتیجه برای پرداخت دشوار است. چوب های محکم شامل راش، بلوط، گردو، افرا، لیمبا، گیلاس آمریکا، ونج ، سیپو، رامین و توس. هستند.

هم چوب های محکم و هم چوب های نرم شامل رزین و روغن هستند. آنها رزین و یا روغن های در ساختار سلولی خود را ذخیره می کنند. این امر از درخت در شرایط آب و هوایی شدید محافظت کرده و به آن کمک می کند پس از متحمل شدن آسیب فیزیکی التیام یابد.روغن و رزین، با این حال، بر خواص سنباده کاری چوب تاثیر منفی خواهد داشت. این جنس شامل صنوبر، جلوتانگ، کاج اروپایی، کاج، صنوبر داگلاس، ویموت کاج، دورین، بلوط آسیایی، ایروکو و چوب ساج.

چوب سبک به “چوب نرم” اشاره دارد. از آنجایی که چوب نرم بسیار سریعتر از چوب محکم رشد می کند، ساختار عروقی نسبتا سست، باز و نرم دارد. این است که چوب نرم را می توان آسان تر سنباده کاری کرد.سرخدار، شوکران، صنوبر و ردلاک اغلب برای کابینت، کف پارکت و سونا استفاده می شوند.

برای مورد استفاده ترین مواد مبتنی بر چوب
تخته سه لا. به خصوص برای اندازه گیری و سنباده کاری خش ها و همچنین برای سنباده کاری خوب قبل از لاک زنی.

برای تخته ذرات. به خصوص برای اندازه گیری وسنباده کاری خش ها و همچنین برای سنباده خوب قبل از لاک زنی.

برای ام دی اف. برای کالیبره پانل های قبل از استفاده از رنگ، سنباده خوب قبل از لاک زنی و یا لبه های مقطعی.

همچنین مناسب برای پانل های چوب، پانل های سوئیچ، پانل های رزین مصنوعی، ورقه و تخته معدنی تابلوهای ذرات، تابلوهای اچ دی اف، پانل های او اس بی، بلاکبرد چسب.

برای مواد سطح کلاسیک و بسیار سخت محکم

کار با مواد معدنی پلیمری ( که به عنوان سطوح محکم شناخته می شوند) در تجارت نجاری گسترده است و به خصوص در سال های اخیر با افزایش شهرت مواجه شده است. انواع مواد همچنین به عنوان یک نتیجه از تامین کنندگان جدید، طیف وسیع تری از رنگ و ویژگی های فنی ابتکاری جدید افزایش یافته، به لطف این واقعیت است که آنها یک سطح آزاد منافذ دارند. غیر حساس به رطوبت و همچنین مواد غذایی سالم می باشند، پلیمر به طور عمده در حمام، آشپزخانه، اداری، درمانگاه و فروشگاه اتصالات استفاده می شود،و ظاهری شبیه سنگ مرمر یا گرانیت ایجاد می کند. بسته به کارایی شان (سختی)،شرایط آنها به نیازهای مشتری از نظر محصول نهایی تحویل داده شده است. (سطح براق). این مواد با این حال می تواند باعث مشکلات عمده کارگر شود. ما سیستم مناسب برای کار مواد سطح جامد کلاسیک را ارائه می دهیم مانند Corian®, Varicor®, Kerrock®, Avonite®, Creanit®, Hi-Macs®, Staron® and Marlan® و همچنین مواد سطح بسیار سخت محکم مانند Askilan® or Silestone® به واسطه سنگ مرمر و گرانیت

برای رنگ کاری و لاک الکل کاری

ما سیستم های ساینده را برای تمامی ابزارهای رنگ کاری و لاک الکل کاری ارائه می دهیم – می شود آن را سنباده متوسط و یا سنباده کاری نقوص لاک الکل، سنباده دستی، سنباده دستگاه قابل حمل، مشخصات سنباده تسمه، سنباده تسمه یا سنباده تسمه گسترده: لاک سخت یو وی، لاک پلی استر (پلی استر غیر اشباع)، لاک مبتنی بر آب، لاک ان سی (نیتروسلولز)، پی یو آر (پلی یورتان) لاک و همچنین روغن های و واکس