کاربرد در کامپوزیت

مواد فایبر پوششی و ترکیبی با عملکردی نوآورانه و جذبه بصری بالا همگونند. سطوح برای تمامی دارایی ها فاکتوری تعیین کننده است، تمامی آنهایی که لزوما به وسیله نتیجه ای صحیح مشخص شده است.

سنباده های سیا در راه حل های سطح بهینه/فرایند برای تحلیل و درست کردن همچنین نگه داری و تعمیرات پلاستیک های تقویت شده با فیبر و سطوح روکش دار ساخته شده از فیبرگلاس، کربن، آرامید فایبر و غیره تخصص دارد.

تقاضای ساخت مواد در حال افزایش است. مواد ترکیبی و مواد ترکیبی فایبر، پاسخ این تقاضا هستند. آین مواد در مناطق مختلفی که اجزائی با دارایی های استثنایی با ترکیبی از دارایی ها مورد نیاز است به کار برده میشود.پرداخت کردن با سنباده های کارای سیا ابرسیوز بطور چشمگیری بر این دارایی ها تاثیر گذار است.

تقاضای اجزا سخته شده از مواد ترکیبی به اندازه نیاز به سنباده هاست. از اینرو سیستم های سطح ما از طراحی ماژولار بوده و برای هر ابزار خاص طراحی شده است: لبه ها برش خورده و تمیز شده و سطوح سنباده کاری و پولیش کاری می شوند. راه حل های سنباده های ما، نتایج بی نقص را با توجه به خطوط نیرو، قابلیت، پالایش و ظاهر ارائه می دهد.

مهمترین کاربرد فایبر برای سنباده کاری حرفه ای

فایبر گلاس ها اغلب برای مواد تقویت کننده استفاده می شود. مقرون به صرفه، مقاوم در برابر گذر سالها، هوا و مواد شیمیایی، و غیر قابل اشتعال هستند. با سنباده مطلوب، پرداخت نهایی بیشتر فعال شده و عملکرد اصلی منحصر به فرد حفظ می شود: کششی بالا و مقاومت فشاری، استحکام خوب، مقاوم در برابر ضربه و مقاوم در برابر دما.

الیاف کربن بالاتر از همه برای ساخت و ساز سفت و سخت استفاده می شود. نه تنها در مقایسه به کاهش وزن پنج برابر با مواد معمولی مانند فولاد کمک می کند، بلکه انحراف به حداقل می رساند. پردازش در فرایند سنباده خواهان بالاترین دقت و مراقبت برای جلوگیری از نقاط شکست از پیش تعیین شده است.

الیاف آرامید غیر قابل اشتعال و از نظر شیمیایی پایدار هستند، و آنها به وزن بیشتر صرفه جویی در رشته های شیشه ای 25 تا 40 درصد، افزایش پایداری و سفتی به نصف و رضایت بخشی از دقیق ترین نیازهای ایمنی دست یافته اند. راه حل های سنباده کاری بهینه ترکیبی از عملکرد را ارائه می دهد که قبلا به دست نیامده بود.

مواد ترکیبی در صنایع مختلف

صنعت حمل و نقل
صنعت حمل و نقل به لطف کاهش مقاومت در برابر باد با نتیجه سنباده کاری هدفمند، بر فرصت های جدید برای کاهش مصرف انرژی و بهینه سازی هزینه ها حساب می کند.

صنعت برق باد
صنعت انرژی باد بر فن آوری های آینده گرا ساخته شده است: مواد الیاف ترکیبی با نتیجه سنباده کاری بهینه عملکرد انرژی و بهره وری را افزایش می دهد.

صنعت خودرو
صنعت خودرو است که در طراحی شیک، استانداردهای ایمنی بالا و عملکرد هوشمندانه ساخته شده است. پردازش با نتیجه درست سنباده کاری، استانداردهای جدیدی را تنظیم می کند

قایق سازی
قایق سازی مدرن است که توسط افزایش ایمنی، بهبود بهره وری، اشکال زیبا و سطوح مناسب برای کاهش جابجایی آب مشخص می شود.