راه آهن – را حل های سنباده کاری برای حمل و نقل ریلی

صافکاری بی نقص سطح بیرونی اتوبوس ها و مطعلقات آن از جمله شیشه های اکرلیک و مواد ترکیبی فایبر و یا چراق جلو های پلی کربنات نیازمند تمامی تخصص ها، فناوری درست و سیستمی از محصولات که یکدیگر را به خوبی تکمیل میکنند است.

ملزومات مواد مربوط به بخش حمل و نقل موضوع تغییرات فناوری در حال رخ دادن است و مرزی نمی شناسد. نه تنها تولید کنندگان قظعات OEM می بایست برای تحقق بالاترین انتظارات فعالیت کنند، کل صنعت به طور مداوم با چالش های جدید روبروست. صافکاری بی نقص سطح بیرونی اتوبوس ها و مطعلقات آن از جمله شیشه های اکرلیک و مواد ترکیبی فایبر و یا چراق جلو های پلی کربنات نیازمند تمامی تخصص ها، فناوری درست و سیستمی از محصولات که یکدیگر را به خوبی تکمیل میکنند است.

مواد فیبر ترکیبی پاسخ این موضوع است. آنها در هر زمان که قطعات با ترکیبی غیر معمول از خواص مورد نیاز است استفاده می شوند.

نتایج بی نقص سنباده زنی تنها در صورتی می تواند بدست آید که ساینده ها بصورت بهینه با ابزار های سنباده زنی سازگار باشند.( سنباده زنی دستی یا ماشینی) و لوازم جانبی مورد استفاده (پد پشتی، پد دستی سنباده و …) . پیشنهاداتی آسان برای فهم ابزار برای اطمینان از سطحی بی نقص.

سبکتر، قوی تر، کشسان تر، دقیق تر، ایمن تر، اقتصادی تر.در دورع تغییرات سریع فناوری قابلیت و خواص مواد فیبر ترکیبی تقریبا هیچ مجدودیتی نمی شناسد و بصورت چشمگیری توسط فرایند های ساینده ها افزایش یافته است.

ملزومات ساینده ها دقیق بوده و به طور مداوم در حال تغییر هستند و بنابر این محصولات از ساختار ماژولار برخوردار بوده و با ابزار ها سازگار است: لبه ها برش خورده یا پلیسه برداری شده و سطوح سنباده کاری می شود. این امر اساسی ایده ال را برای خطوط نیرو قابلیت پوشش پرداخت، پوشش و ظاهر محصول فراهم می کند.

مزایای مواد فیبر ترکیبی بدین ترتیب، توسط فرایند سنباده کاری سفارشی به خوبی تکمیل شده است. آنها به دیگر مواد چربش دارند. رفتار تغییر شکل کشسانی بالا، ثبات و استحکام سازگار، گزینه های طراحی کاملا یکپارچه، انعطاف پذیری پویا، ضریب انبساط پایین، مواد خام مرغوب، نیاز به سرمایه گذاری کم و سهولت تعمیر.